EUROSTARS AURIENSE

Hoteis - 4 estrelas
1279
No Camiño de Santiago

Localización

Parroquia: Seixalbo (San Breixo)

Lugar: Cumial, O 12

32915  Ourense - Ourense

Coordenadas:
42º 17' 44.3" N - 7º 50' 14.6" W

Camiños de Santiago

Vía da Prata

Salóns

Nome Clase Cóctel Restaurante Teatro U
Cumia I+Cumia II 400500300500
Xorima 100180100150100
Cumia II 20025015025030
Cumia I 20025015025050
Burgas 15030018025050
Auria 48806011030

Tipos de servizos

Admite cans
Admite tarxetas de crédito
Aire acondicionado
Aire acondicionado nos cuartos
Aluguer equipos audiovisuais
Antena parabólica
Aparcadoiro de superficie
Ascensor
Bar cafetaría
Caixa Forte individual
Calefacción central
Cuartos con salón-suítes
Cuartos fumadores / no fumadores
Fálase francés
Fálase inglés
Internet / wifi en zonas comúns
Internet nos cuartos / wifi
Minibar
Piscina
Piscina infantil
Sala de reunións
Salón de convencións
Secador de cabelo nos cuartos
Servizo de cuartos 24 h.
Servizo de fax
Teléfono nos cuartos
Televisión nos cuartos
Xardín terraza
Ximnasio

Servizos convencións

Acceso Internet
Área de recepción
Azafatas
Encerado de papel
Fax
Fotocopiadora
Gardarroupa
Megafonía
Pantallas
Pasarela - Desfile
Podios
Proxector
Relacións públicas
Salóns divisibles
Servizo de seguridade
Servizo Postal
Taboleiros de anuncios
Vídeo
Data construción: 1992
Data remodelación: 2002
Arriba
Axúdanos a mellorar!