COIA

Hoteis - 4 estrelas
1183
No Camiño de Santiago

Localización

Rúa Sanxenxo 1

36209  Vigo - Pontevedra

Coordenadas:
42º 13' 08.6" N - 8º 44' 45.2" W
+34 986 201 820
+34 606 461 036
+34 986 209 506

Camiños de Santiago

Camiño Portugués da costa

Salóns

Nome Clase Cóctel Restaurante Teatro U
Rosalía 20303025
Rande B 70120100120
Rande A+B 15042038038050
Rande A 7012010012070
Cies 4080708050
Galicia 15032530030030
Valle Inclán 2530303570

Tipos de servizos

Admite tarxetas de crédito
Aire acondicionado
Aire acondicionado nos cuartos
Aluguer equipos audiovisuais
Antena parabólica
Aparcadoiro de superficie
Área de xogos para nenos
Ascensor
Bar cafetaría
Caixa Forte individual
Calefacción central
Calefacción individual
Cuartos con salón-suítes
Cuartos familiares
Cuartos fumadores / no fumadores
Fálase francés
Fálase inglés
Garaxe gratuíto
Internet / wifi en zonas comúns
Internet nos cuartos / wifi
Lavandaría
Minibar
Restaurante
Sala de reunións
Salón de convencións
Salón de estar
Secador de cabelo nos cuartos
Servizo de cuartos 24 h.
Servizo de fax
Servizo de secretaría
Supermercado
Teléfono nos cuartos
Televisión nos cuartos
Traducción de documentos
Troco de moeda
Vídeo /DVD nos cuartos
Xardín terraza

Servizos convencións

Acceso Internet
Área de recepción
Azafatas
Encerado de papel
Fax
Fotocopiadora
Gardarroupa
Gravación son
Megafonía
Pantallas
Pasarela - Desfile
Podios
Proxector
Relacións públicas
Salóns divisibles
Servizo de seguridade
Servizo Postal
Taboleiros de anuncios
Vídeo

Réximes

Almorzo
Cea
Media pensión
Pensión alimenticia
Xantar
Xantar ou cea
Data construción: 1982
Arriba