SANTIAGO PLAZA AFFILIATED BY MELIÁ

Hoteis - 4 estrelas
1356
No Camiño de Santiago

Localización

Rúa do Restollal 24

15702  Santiago de Compostela - A Coruña

Coordenadas:
42º 51' 53.9" N - 8º 32' 37.4" W

Descrición

Estratéxicamente ubicado a uns 500m da nova Estación intermodal de tren e autobuses de Santiago de Compostela, e preto de moitas das principáis atraccións da cidade, este hotel é unha opción ideal para explorar Santiago de Compostela.

Camiños de Santiago

Camiño de Fisterra-Muxía
Camiño de Inverno
Camiño do Norte
Camiño Francés
Camiño Inglés
Camiño Portugués
Camiño Portugués da costa
Camiño Primitivo
Ruta do Mar de Arousa e Ulla
Vía da Prata

Salóns

Nome Clase Cóctel Restaurante Teatro U
Vigo 150
Santiago 1002009030040
Pontevedra 1504002505080
Orense 2570407525
Lugo 5090605040
Coruña 25704010025
Auditorio 701007012550

Tipos de servizos

Admite tarxetas de crédito
Aire acondicionado
Aire acondicionado nos cuartos
Aluguer equipos audiovisuais
Antena parabólica
Ascensor
Bar cafetaría
Biblioteca
Caixa Forte individual
Calefacción central
Calefacción individual
Cuartos con salón-suítes
Cuartos familiares
Cuartos fumadores / no fumadores
Fálase francés
Fálase inglés
Garaxe de pago
Internet / wifi en zonas comúns
Internet nos cuartos / wifi
Lavandaría
Minibar
Restaurante
Sala de reunións
Salón de convencións
Salón de estar
Secador de cabelo nos cuartos
Servizo de canguro
Servizo de fax
Servizo de secretaría
Teléfono nos cuartos
Televisión nos cuartos
Traducción de documentos
Tradución simultánea
Troco de moeda

Servizos convencións

Acceso Internet
Área de recepción
Azafatas
Encerado de papel
Fax
Fotocopiadora
Gardarroupa
Gravación son
Megafonía
Pantallas
Pasarela - Desfile
Podios
Proxector
Relacións públicas
Salóns divisibles
Servizo de seguridade
Servizo Postal
Taboleiros de anuncios
Vídeo

Réximes

Almorzo
Almorzo buffet
Cea
Media pensión
Pensión alimenticia
Xantar
Xantar ou cea

Tarxetas

4B
American Express
Dinners Club
Euro Card
Master Card
Red 6000
ServiRed
Visa
Data construción: 1998
Arriba