HOTEL EUROSTARS ISLA DE LA TOJA

Hoteis - 4 estrelas
2447
No Camiño de Santiago

Localización

Parroquia: O Grove (San Martiño)

Rúa ISLA DE LA TOJA s/n

36991  O Grove - Pontevedra

Coordenadas:
42º 28' 59.1" N - 8º 50' 50.9" W

Camiños de Santiago

Ruta do Mar de Arousa e Ulla

Salóns

Nome Clase Cóctel Restaurante Teatro
El Manantial 30604050
Las Burgas 150380270250
Agua Magna III 7513580120
Las Caldas 401208050
Las Burgas III 7512080120
Las Burgas II 7512080120
Agua Magna II 7513580120
Las Burgas I 8014590130
Agua Magna I 230430310410
Agua Magna 270700480500

Tipos de servizos

Admite tarxetas de crédito
Aire acondicionado
Aire acondicionado nos cuartos
Aluguer equipos audiovisuais
Aparcadoiro de superficie
Ascensor
Bar cafetaría
Biblioteca
Caixa Forte individual
Calefacción central
Fálase francés
Fálase inglés
Garaxe de pago
Internet / wifi en zonas comúns
Internet nos cuartos / wifi
Jacuzzi
Minibar
Piscina
Piscina climatizada
Piscina infantil
Restaurante
Sala de reunións
Salón de convencións
Salón de estar
Sauna
Secador de cabelo nos cuartos
Servizo de canguro
Servizo médico
Spa
Teléfono nos cuartos
Televisión nos cuartos
Ximnasio

Réximes

Almorzo
Xantar ou cea

Tamén che pode interesar

Data construción: 2001
Arriba
Axúdanos a mellorar!